Jeden úkol denně, který změní tvoje tělo!

Pokud ses rozhodl(a), že se svým tělem chceš konečně něco začít dělat a nemáš absolutně ponětí o tom, jak bys měl(a) začít, zkus tohle!

Jeden úkol

Je to úkol, který dávám klientům, kteří nemají absolutně žádnou motivaci a vůli se sebou něco začít dělat. Je to první krok, který zásadně může změnit jejich život.

Každej den si ráno rozmixuj zeleninu, ovoce (přibližně dvě hrsti) a dopřej si obrovskou dávku vlákniny, vitamínů a minerálů. Delěj to každý den v průběhu dalšího měsíce a zaručuju ti, že budeš mít hmatatelné výsledky.

Jak to funguje?

Jak může pár kousků zeleniny a ovoce změnit můj život? Copak mi zaplatí účty? Přestanou mě kolegové v práci štvát? Budu pak míň ve stresu? Zhubnu kila tuku bez pohybu? 

Přímo asi ne. Když ale uděláš první krok, ten pak povede k dalšímu, ten k dalšímu a ani si nevšimneš, že más na pásku o  dírku míň. To protože tě vláknina z ovoce a zeleniny ucpala natolik, že do nebudeš jíst tolik jídla, jako dřív.

A protože uvidíš výsledky, tak se rozhodneš udělat jeden krok navíc a začneš se víc hejbat. Začneš se zajímat o výživu a budeš přirozeně chtít být lepší. 

Díky tomu snížíš hladinu stresu a začneš být doma a v práci víc v klidu. Třeba si pak tvůj nadřízený všimne tvojí energie a nasazení, který dokážeš vkládat do práce a povýší tě. A protože budeš vypadat lépe, poroste tvoje sebevědomí a zlepší se tvůj intimní vztah s tvojí polovičkou.

A to všechno kvůli kousku zeleniny a ovoce na začátku. Vtipný co? Nikdo v těchto souvislostech nepřemýšlí. Nedokážeš si uvědomit bolestný důsledky toho, že jsi z formy.

Přijde ti to málo?

Pokud se ti jeden úkol zdá málo, můžeš rovnou vyzkoušet celý týden, kterým tě provedu zcela zdarma a posouvat se tak ještě rychleji.

Případně do toho jít na plno a zažít osobní výživový koučink a mentoring, který je založený na zkušenostech mých klientů a všemu co jsem si sám prožil a vyzkoušel. Za tři měsíce spolupráce tak několikanásobně zkrátit cestu, protože nebudeš muset nic zkoušet. Budeš vždy vědět, co přesně udělat a přenecháš odpovědnost na mě. 

Více informací najdeš zde a pro chlapy mám také VIP program, který zahrnuje jak výživu, tak trénink i nástroje pro zvládání stresu.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.