Kašleš na spánek? Nová studie z roku 2018 (video)

Nová studie z roku 2018 je pouze jednou z dalších, které potvrzují, jak je je spánek důležitý, pokud chceš zhubnout. Podrobnosti najdeš ve videu.

Tím to ale nekončí. Nejde tady jen o hubnutí. Pokud to myslíš opravdu vážně i se svým pracovním životem, sportovní výkonností s tvojí náladou a celkovým zdravím, spánek je klíčovou oblastí, která ti pomůže k cíli.

Uvažuj logicky. Je to stejné, jako bys ve stáji Formule 1 jen natankoval(a) (jídlo) a vyjel(a) bez zbytku servisu (spánek). Za pár kol bys protrhl(a) gumy a bylo by ti naprosto k ničemu, že máš plnou nádrž benzínu(jídla). To palivo(jídlo) bys jednoduše nemohl(a) patřičně využít.

Teď se zamysli jestli má smysl za každou cenu kašlat na spánek a dodělávat pozdě večer úkoly, který jsi nezvladl(a), protože si utahanej(ná) jako kotě a nebo se pořádně vyspat a druhej den ty úkoly vyřešit rychleji a efektivně, abys pak mohl(a) jít dřív spát?

Spánek jedním ze základních pilířů mého výživového koučinku, do kterého se můžeš přihlásit ZDE. Společně ho monitorujeme a klienti ode mě získají přes 20 různých tipů pro delší a kvalitnější spánek, které postupně aplikují.

Pokud se ti tenhle tip líbil, nezapomeň tenhle článek, nebo video sdílet s kamarády, který na spánek kašlou a pomoz jim ke zdravějšímu životnímu stylu. 

 

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.