Problémy tu budou stále a pokud ne, pak si vždy nějaké vymyslíme.

Pokud vnímáš problém, jako překážku, která se ti v životě stala “neprávem”, budeš trpět do konce života.

Víš proč?

Protože problémy se ve tvym životě budou objevovat neustále. A pokud by se stalo, že je zrovna mít nebudeš, vždycky si nějaký vymyslíš. Je to zvláštní, ale takovým způsobem naše hlavy fungují.

Pokud mysl nezaměstnáš reálným problémem, začne si nějaký problém vymýšlet. “Na tu oříškovou zmrzlinu mi nasypali málo oříšků”. “Koupil sem si nový auto a tady na potahu mi leze nitka”. Dělám si srandu, ale v podobnym duchu funguje mnoho z nás.

Tohle všechno dělá z tvýho života nepříjemnej problém.

 

Život se stává problém.

Pokud ale začneš nad problémy uvažovat jinak, můžeš všechno změnit. V první řadě si pro jednou uvědom, že problémy jsou součástí tvýho života. Nikdy nezmizí. A věc druhá? Začni problémy brát jako výzvu a nikoliv jako problém. Problémy jsou tu od toho, aby se řešili, aby tě testovali, aby tě ponaučili a aby zvyšovali tvoje schopnosti. Jakmile si tohle uvědomíš, otevře se ti naprosto jinej svět. Začneš je řešit rychleji, přestanou se neustále opakovat a budeš je brát v pozitivním slova smyslu.

 

Co s tím?

V mém mindsetovém programu a v programu Mansformation lidem předávám nástroje, kterými si dokážou problémy uvědomit, řešit a vzít si z nich ponaučení. To všechno pomocí udržitelného systému, který z nástrojů udělá běžnou denní rutinu. Pokud tě to zaujalo, ozvi se mi zde a pokud jsi chlap a chceš řešit jak tělo, tak i hlavu, můžeš se podívat na program www.mansformation.cz, kde budeš ve skupině chlapů, který řeší naprosto stejné problémy, jako ty. Další kolo startuje v září.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.