Tresčí játra! Skvělý zdroj omega 3.

Odkud čerpat Omega 3 pokud nejíte ryby?

Všichni tvrdí, že bychom měli jíst hodně Omega 3 mastných kyselin. Nejen, že většina z nás nemá ponětí o tom co to vůbec je, ale už vůbec nevědí, kde je hledat. Takže ve zkratce – Omega 3 jsou tuky, které našim buňkám pomáhají fungovat efektivněji. Budete rychlejší, silnější a novorodičkám zmírní poporodní deprese. Normálně bychom si Omega 3 nevšímali, kdybychom jich měli dostatek, což ale bohužel nemáme a proto se dostávají do popředí zájmu. Jinak na nich není v podstatě nic extra zvláštního.

Zdrojem kvalitních Omega 3 jsou zejména ryby, ale museli byste jich konzumovat opravdu velké množství, abyste pokryli denní potřebu. Navíc kvalitní ryby v našich končinách nejsou úplně levná záležitost.

Proto zkuste tresčí játra ve vlastním oleji! Jsou doslova napěchované Omega 3 a neutratíte za ně jmění. Další variantou jsou pak suplementovaná forma, ale mě tresčí játra přijdou jako skvělá varianta pro lidi, co nechtějí polykat zbytečně moc pilulek.

Receptů jak játra připravit asi bude vícero, ale já si vzpomínám, že když jsem byl malý, moje mamka mi dělávala tresčí játra s nadrobno pokrájenou cibulkou, solí a pepřem. K tomu kousek pečiva a chutnalo to skvěle.

Další skvělé tipy můžete získat pokud se přihlásíte do mého výživového koučinku. Naučím vás odhadnout vaše porce, abyste mohli v klidu hubnout, ať už jste kdekoliv. Budu s vámi v neustálém kontaktu a budu vás stále vzdělávat abyste byli jistí, že děláte ty správné kroky. Vše bez velkého omezování, stresu a hladovění.

Pro vstupní konzultaci zdarma mě můžete kontaktovat skrze formulář níže.

Napsat komentář