Aleš Hrabák – Mansformation projekt

Jsem jeden z pionýrů Kubova programu Mansformation, který začal zkraje září 2017 a který teď (vlastně zítra) po třech měsících končí…

Stručně:

– Počáteční váha 109,9kg, dneska ráno 97,0kg.

– Úbytek tuků/svalů v ideálním poměru.

– Zásadní změna ve způsobu stravování, ale přesto pořád jím de facto to, co dřív.

Velmi pozitivní změna v náladě, soustředění, výkonech, uvažování…

– Nesrovnatelně více energie během celého dne.

– Zlepšený spánek.

…fakt radiklání změna takřka ve všem (jojo, i já předpokládal, že jsem jenom tlustej a jinak v pohodě).

Výše uvedené není samozřejmě zásluha čistě Kubova. Dokázal jsem to já. Ale bez Kuby bych to nedal stejně, jako jsem to nikdy předtím nedal s nikým jiným.

Kuba není “jenom trenér”. Trochu už ho za tu dobu znám a je to především skvělý motivátor, velký odborník – a hlavně dobrý člověk. A věřím, že teď už i kamarád! Dokázal to, co nikdo před ním – naučil mě mít rád pohyb, cvičení, dřinu.. Díky němu se dvakrát týdně těším na trénink od 6,30 ráno (sic!) a pak ještě makám večer doma.

Mansformation ale není jenom o tahání železa a vyváženém poměru bílkovin, sacharidů a tuků. Je to i o mindsetu, který, myslím, je v přeměně kytovce na hrocha (ano, zhruba sem jsem se zatím dostal) stejně důležitý. A že být hrochem mi nestačí, je jasný!

Zítra Mansformation končí. Ale pro mě ne, dohodli jsme se s Jakubem na další fázi a je úplně jedno, jak jí budeme říkat. Je přede mnou ještě dlouhá cesta, ale vím, že když na ní klopýtnu, Kuba mi na nohy pomůže přesně tak, jak potřebuju – kopancem do prdele 🙂

Díky moc, Kubo!

P.S. jsem připraven se kdykoliv s kýmkoliv, kdo ještě pořád váhá a neví a odkládá, podělit o detaily.