Chceš mít Vánoce každý den?

Před rokem jsem postoval tohle video a myslím, že má stále co nabídnout. Jen nad vším přemýšlím trošku jinak. Vánoce a dovolená v jsou jen jistá forma „fantazie“ do které se dostaneme a pak se nám nechce zpátky. Je nám z toho smutno, cejtíme úzkost, že musímě zase do práce. Je nám líto, že už je konec.

Přitom jen bojujeme proti skutečnosti, že máme představu, že takovým způsobem života jsme schopný žít věčně. Bohužel to tak není a proto přichází ten obrovskej náraz.

Na druhou stranu je to skvělá příležitost si uvědomit, že všechno to krásný jsme schopný si z dluhodobýho hlediska nastavit. Nemluvit teď jednou o jídle, tam to má svoje jednoznačn negativníy dopady. Ale porovnat vztahy a bejt na sebe vlídnější, vytvářet pohodovou atmosféru a taky vytvářet podmínky proto, abyste měli více času pro svoji rodinu tam jsou a nemusíme čekat rok na Vánoce. Můžeme mít Vánoce každej den, když tomu budeme věnovat čas.

A pokud si řeknete, že ho nemáte, pak to neni vaše priorita a můžete si jen alibisticky nafackovat, že si přejete zachovat něco, do čeho nehodláte investovat. Je to jako přijít do krámu a brečet, že chcete novou televizi, ale nechtěli jste za ní zaplatit.

Udělejte každý den jednu akci (činem, slovem,zprávou,vzkazem), kterou zlepšíte vaše vztahy s okolím. Nestojí to ani korunu.

Mimochodem „vděčnostní zpráva“ je jedním z Mindsetových nástrojů, které vtloukám do hlavy z Mansformation projektu. Pro více informací se můžeš podívat na stránky www.mansformation.cz .

 

CHCEŠ DALŠÍ SUPER TIPY, KTERÉ NA BLOGU NENAJDEŠ?

REZERVUJ SI KONZULTACI ZDARMA