Chceš zhubnout do plavek?

Asi teď čekáš, že ti nabídnu ohraný klišé. Dej mi spousty prachů a já ti za to dám tajnej figl, jak to všichni ostatní dělají a hlavně, jak se k tomu tělu dostat co nejrychleji.

A nebo čekáš, že ti budu vyprávět, jak moc musíš dřív a že to nezvládne každej? Kdepak.

Místo toho ti chci položit otázku. Když bych ti to nabídl. Co jsi schopný za tu formu (co mám na fotografii) obětovat? Kam až chceš zajít? Čeho se hodláš vzdát? Co se chystáš udělat?

Lidi mají iluze o tom, že můžou vypadat, jako model(ka) z časopisu, budou oslňovat zářivým americkým úsměvem a přitom levou zadní zvládat živit rodinu, starat se o ní a bejt naprosto nad věcí. 

Prostě všechno na 100%. Očekává se dokonalost ve všem! A kdo to tak nemá, tak je lůzr. Je to ale jen iluze. 100% se musí rozdělit rovným dílem. A pokud něčemu věnuješ větší pozornost, ať už je totvoje tělo, práce nebo rodina, pak musíš mít sakra dobrej důvod proč to děláš a mít jistotu, že všechno ostatní se brzy nepodělá. A máš opravdu tu jistotu?

Já si už dávno uvědomil, že to není jen o dokonalym těle a proto už není prioritou. Je to jen jedna z klíčových oblastí, kterým se věnuju. A to je velkej rozdíl. Zbytek energie dělím mezi rodinu, práci a mojí psychickou pohodu. To všechno pak zajistí udržitelný stav pro dlouhodobý růst. Protože všechny oblasti se navzájem podporují. 

Proto se zeptám znovu. Kam až potřebuješ zajít? A co se musí stát,abys vytáhl hlavu z písku a uvědomil si, že zatímco pracuješ na jedné, maximálně dvou oblastech, zbytek života se ti rozpadá pod rukama?

Pokud ten pocit právě zažíváš, možná tě bude zajímat můj komplexní program, který můžeš najít na těchto stránkách a pokud jsi chlap a nespokojíš se s málem, mrkni na www.mansformation.cz . Další kolo startuje v září a místa se už teď pomalu plní.

CHCEŠ DALŠÍ SUPER TIPY, KTERÉ NA BLOGU NENAJDEŠ?

REZERVUJ SI KONZULTACI ZDARMA