Hubnutí podle krevních skupin. (infografika)

Tato dieta původně sloužila pro účely udržení dlouhodobého zdraví, ale jak má něco v názvu DIETA, okmažitě se nabízí podle ní hubnout.

Přitom neexistuje žádná souvislost mezi hubnutím a vyřazením určitých potravin, nebo dokonce skupin potravin. Tedy pokud se bavíme o nezpracovaných potravinách. (je jasné, že pokud najednou přestaneš pít kolu, jíst chipsy a fastfood, tak zhubneš).

 

V první řadě je důležité se soustředit na snížení kalorického příjmu a teprve potom řešit, jak na tebe potraviny působí.

Je samozřejmě spousty lidí, kteří budou tvrdit, že tato dieta funguje a po vyřazení některých potravin se začali se cítit znatelně lépe.

Na to ale nepotřebuješ dietu podle krevních skupin, ale selský rozum, trošku vnímat svoje tělo a zkoušet vyřazovat potraviny, které ti nedělají dobře.

Na podobném principu funguje můj výživový program. Flexibilní výběr potravin a vedení k nejlepšímu možnému, dlouhodobě udržitelnému výsledku.

Ostatně můžeš si vyzkoušet můj úvodní program zdarma a zjistit jak to celé nastartovat a jakým způsobem pracuji se svými klienty.

http://bit.ly/chci-zacit-hubnout

CHCEŠ DALŠÍ SUPER TIPY, KTERÉ NA BLOGU NENAJDEŠ?

REZERVUJ SI KONZULTACI ZDARMA