Jak se o Vánocích nechovat jak IDIOT.

Poslední dny byly opravdu náročný. Věřim, že i pro tebe. Na poslední chvíli dodělat všechny úkoly v práci, nakoupit dárky, protlačit se tramvajema, případně autem tou hormadou lidí a nakonec ještě řešit věci doma. Tohle je můj svět a netvrdim, že to pokaždý zvládám s předhledem.

Teď ale nastal čas, kdy můžeš na chvíli vypnout a tohle všechno hodit za hlavu. Konečně si v klidu sednout, vzít mobil do ruky a… bejt naprostej idiot.

Ve chvílích, kdy má tvoje polovička volno, kdy jsou doma tvoje děti a kdy se můžeš vidět se svojí nejbližší rodinou.

Pamatuješ kdy naposled tvůj známej vytáhl mobil a celou dobu v něm něco honil místo, aby se věnoval tobě? Jak ses cejtil(a)? Měl(a) ses chuť s nim znovu sejít? Měl(a) si pocit, že o tebe stojí?

Přesně takhle tě vidí i ostatní. I když máš pocit, že je to jen chvilka (a na FB a IG to nikdy chvilka není), tak to všichni vnímají.

Není to žádná raketová věda, ale moje rada zní: “Zahoď svůj telefon jak nejdál můžeš.”

To, že jsi s rodinou neznamená, že s ní jsi. Fyzicky možná ano. Třeba pro všechny máš i nakoupený spousty dárku. To je moc fajn a já se na ně taky moc těšim.

Vánoce jsou původně hlavně duchovní svátky a je to o tom, BEJT PŘÍTOMNEJ DUCHEM. Nezapomínej na to. Dnešním článkem uzavírám pracovní tejden a kontakt s telefonem hodlám omezit na úplný minimum, případně úplnou nulu.

Tím chci všem popřát krásný svátky přožitý pokud možno  bez elektronických miminek.

Pokud jdeš do toho, sdílej a nebo jen odlož telefon. 🙂

Kuba Milý

CHCEŠ DALŠÍ SUPER TIPY, KTERÉ NA BLOGU NENAJDEŠ?

REZERVUJ SI KONZULTACI ZDARMA