Jsem sebestřednej diktátor a mám vždycky pravdu!

Takhle mě můžeš vnímat z mých přednášek a článků. Kdo mě ale zná osobně ví, že řikám pouze pravdu. Mojí pravdu. A mít pravdu a řikat ji, je obrovskej rozdíl. I když to na první pohled nevypadá.

Pokud mě vnímáš jako člověka, kterej má pravdu, pak sem pro tebe sebestřednej diktátor. Protože všechno, co říkám, vnímáš jako absolutní pravdu. Tozn., že cokoliv mi vypadne z pusy je podle tebe absolutní pravda, která tě samozřejmě může rozčílit v případě, že máš jinej názor. Tohle je dost omezenej přístup, protože nenechává prostor k diskuzi a ani jeden z nás nemá šanci se něčemu novýmu naučit. Tvoje hlava je jednoduše uzamčená a čím odlišnější názor máš, tím víc bude pracovat tvoje ego proti mě.

Pak je druhá verianta, kdy si uvědomíš, že všechno, co říkám, je pravda. Ale pouze moje pravda. Tozn. že cokoliv řikám je jenom zprostředkovaná informace, nebo zkušenost, kterou jsem se naučil, nebo prožil. Tahle zkušenost a pravda se v čase neustále mění. Co bylo včera pravdou, už může být zítra naprostou kravinou a naopak.

Moje články a názory vyjadřuju z mojí současný pozice a v tomto čase. Chápu, že když vedle mě bude stát člověk a budem oba svědky autonehody, tak i když jsme jen metr od sebe, každej to uvidí jinak. A jakmile si vzájemně vyměníme informace, bude to jako bych byl na dvou místech na jednou.

Jakmile se otevřeš možnosti, že ti nikdo nediktuje, jak máš žít, co máš jíst, jak se máš chovat, oblíkat a jedinej člověk na týhle planetě, kterej ti může přikazovat jsi ty, neskutečně se ti uleví a přestaneš mít pocit, že se musíš s každym do krve hádat o svoji pravdě. Naopak, budeš mít otevřenou mysl novým nápadům, myšlenkám, schopnostem a získáš možnost vidět realitu a nikoliv fikci.

Neříkám, že máš vždy mlčet, právě naopak. Vyjádři svůj postoj, ale nikoho nepřesvědčuj. Stejně jako nikdo nepřesvědčí tebe, tak ty nepřesvědčíš celej svět o tvojí pravdě. Můžeš jen rozdávat těm, který to přijmaj a získávat od těch, který rozdávaj.

Já sem se před lety rozhodl naslouchat, potom žít a teď předávat svoje zkušenosti v oblasti těla. A teď jsou to přesně 3 roky, co jsem všechno obohatil o třetí oblast. Mindsetu (Díky systému Warrior od Garret J. Whitea). A tak jsem posunul všechno na vyšší úroveň. Tou současně nejvyšší úrovní je projekt pro chlapy, ve kterém se snoubí nasbírané zkušenosti za dvě dekády v oblasti výživy a tréninku v kombinaci s metodikou Warrior. Více informací na www.mansformation.cz

CHCEŠ DALŠÍ SUPER TIPY, KTERÉ NA BLOGU NENAJDEŠ?

REZERVUJ SI KONZULTACI ZDARMA