VIP projekt přímo pro CHLAPY je na světě!

Budu vám vyprávět krátký příběh…

Přesně před rokem se mi stala dost nepříjemná záležitost. Byl sem tehdy velmi dlouhou dobu pod neuvěřitelným psychickým tlakem a myslel jsem si, že sem nesmrtelnej. Zvládal jsem se připravit na X soutěží v kulturistice a dokázal svoje tělo posunout opravdu na hranice svých možností. Netušil jsem ale, že co zvládnu s tělem, nedokážu i z hlavou. Narazil sem opravdu tvrdě. Bez jediného upozornění se dostavila částečná paralýza celého těla a já skončil v nemocnici, kde mě dávali 14 dní dohromady. Bylo to opravdu na hranici života a já si uvědomil, že tělo není jediný prvek na který se musím soustředit. Můžete mít trénink a výživu vyladěnou k dokonalosti, ale bez vyrovnané hlavy do sebe pouštíte jedy ve formě stresu, úzkosti a negativních myšlenek, které vás pomalu, ale jistě zabíjejí.

Musel jsem s tím něco udělat. Proto jsem se následující rok tréninku a výživě věnoval jen okrajově a celou svoji pozornost soustředil na to, jak bych vyléčil svojí hlavu. Co si budeme povídat, byl sem zoufalej. Nakonec jsem se rozhodl za pomoc zaplatit nemalý peníze a investoval do kouče. Uvedl mě do metodiky, která byla ušitá přímo pro mě. Pro chlapa, který maká na svém byznysu, má děti, manželku a je pod neustálým tlakem ze všech stran. Zkrátím to, můj život se otočil o 180°.

Tehdy se mi v hlavě zrodila myšlenka pomoci chlapům, který jsou na tom podobně, jako jsem býval já. Vlastně jsou na tom ještě hůř, protože jejich těla chátrají, nabírají díky svým pracovním a rodinným povinnostem spousty tuku a stále si myslí, že je čas a nic se jim nemůže stát.

Po téměř po 5 měsících intenzivní práce je můj projekt MANSFORMATION oficiálně na světe. Příprava systému tréninků, stravování a metodika učení mindsetových nástrojů včetně první “testovací” skupiny proběhla na výbornou a teď je čas pomoci dalším klukům.

Je čas na www.mansformation.cz

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.